Misja

MYŚL TECHNOLOGICZNA POD KLUCZ

Oferujemy zoptymalizowane, niezawodne i innowacyjne rozwiązania w procesach przemysłowych dla naszego klienta. Nasza wiedza czyni je wydajniejszymi jak i bardziej przyjaznymi środowisku naturalnemu.

Jesteśmy już ponad 25 lat na rynku. Posiadamy reputację wiodącego dostawcy myśli technologicznej sięgając po najnowsze rozwiązania oraz producenta urządzeń aparatury chemicznej. Skupiamy się na projektowaniu i budowie instalacji technologicznych, konstrukcji, urządzeń stalowych oraz modernizacji już istniejących obiektów przemysłowych w branży spirytusowej, chemii przemysłowej i biopaliw. Świadczymy usługi spawalnicze dla przemysłu. Projektujemy i realizujemy wyposażenie hal magazynowych, zbiorniki stałe ciśnieniowe, zbiorniki bezciśnieniowe i niskociśnieniowe do materiałów trujących lub żrących oraz ciekłych oraz rurociągi technologiczne do materiałów palnych. Zapewniamy transport i logistykę, w tym materiałów niebezpiecznych ADR. Tworzymy spersonalizowane wymienniki ciepła do mediów czystych i zanieczyszczonych. Oferujemy odzysk i regenerację odpadów. Stawiamy na odpowiednio zaprojektowaną automatykę przemysłową, wydajność i czyste zużycie energii. Posiadając własne laboratorium i kadrę biotechnologów oferujemy badania z zakresu mikrobiologii. Prowadzimy certyfikowany skład podatkowy świadcząc usługi związane z obrotem towarami objętymi akcyzą. Prowadzimy również sklep internetowy zaopatrzony w uszczelnienia mechaniczne do pomp.

Jako jedna z 54 firm w Polsce posiadamy status centrum badawczo-rozwojowego CBR przyznawany przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Jedynie firmy prowadzące innowacyjną działalność mogą ubiegać się o status CBR.